Svatopluk Souček - Při vyšívání

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 36x28 cm. Signováno vlevo dole Svat. Souček. Rám, pasparta.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

303104. Při vyšívání
Dražba ukončena:08.01.2020 20:10:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč