Svatopluk Souček - Senoseč

Olej na kartonu, 35x73 cm. Signováno vpravo dole Svatopluk Souček 62. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1902 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

305696. Senoseč
Dražba ukončena:31.07.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč