Svatopluk Sulek - Krajina

Kombinovaná technika, 50x70 cm. Signováno vpravo dole S.Sulek 57. Nerámováno.

o autorovi: 1921 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

303461. Krajina
Dražba ukončena:03.02.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč