Svatopluk Sulek - Muž s cigaretou

Kombinovaná technika, 40x30 cm. Signováno vlevo dole Sulek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

303425. Muž s cigaretou
Dražba ukončena:01.02.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 900 Kč