Svatopluk Sulek - Námořníci

Kombinovaná technika, 40x60 cm, signováno vlevo dole S. Sulek, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

11782. Námořníci
Dražba ukončena:28.06.2017 21:01:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč