Kombinovaná technika, 40x60 cm, signováno vlevo dole S. Sulek, rám, zaskleno.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1921 - 2007
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.