Svatopluk Sulek - Námořníci

Kombinovaná technika, 41x60 cm. Signováno vlevo dole S.Sulek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

303508. Námořníci
Dražba ukončena:06.02.2020 20:24:22
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:9 500 Kč