Svatopluk Sulek - Pohled na Týnský chrám

Tempera na sololitu, 100x122 cm. Signováno vpravo dole S. Sulek 73. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

303768. Pohled na Týnský chrám
Dražba ukončena:24.02.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč