Tempera na sololitu, 100x122 cm. Signováno vpravo dole S. Sulek 73. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1921 - 2007
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.