Svatopluk Sulek - Vzpomínka na Francii

Olej na kartonu fixovaném na překližce, 50x70 cm, signováno vpravo dole S. Sulek, nerámováno.

o autorovi: 1921 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

12709. Vzpomínka na Francii
Dražba ukončena:21.09.2017 21:37:32
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 000 Kč