Svatopluk Sulek - Západ slunce

Kombinovaná technika, 50x74 cm. Signováno vlevo dole S. Šustek 57. Rám, sklo.

Pozn.: Malba poškozena.

o autorovi: 1921 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

38181. Západ slunce
Dražba ukončena:28.11.2019 20:42:23
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 300 Kč