Svetislav Vukovič - Dívka v červeném šátku

Olej na plátně, 36x30 cm, signováno vpravo dole S. Vukovič 1932, rám.

1901, Vršac (Jugoslávie)
Student AVU (1921-1927; prof. J. Obrovský, V Hynais a Krattner). Věnoval se zejména portrétu.

Pozn.: Rám místy poškozen.

2273. Dívka v červeném šátku
Dražba ukončena:27.05.2015 20:21:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč