Svetislav Vukovič - Kuřáci dýmky

Olej na plátně, 90x190 cm, signováno vpravo dole S. Vukovič 1920, rám.

1901, Vršac (Jugoslávie)
Student AVU (1921-1927; prof. J. Obrovský, V Hynais a Krattner). Věnoval se zejména portrétu.

Pozn.: Rám místy poškozen. Malba mírně poškozena.

2766. Kuřáci dýmky
Dražba ukončena:30.09.2015 21:03:00
Vyvolávací cena:6 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč