Svetislav Vukovič - Sedící dívčí akt

Olej na plátně, 120x93 cm, rám, signováno vlevo dole a datováno 1925.

Pozn.: Plátno v dolní části proraženo a podlepeno.

1901 ve Vršci v Chorvatsku, 1978.
Studoval na pražské AVU u profesorů Karla Krattnera a Vojtěcha Hynaise.Výstavy: 1933 – Praha (Topičův salon) .

929. Sedící dívčí akt
Dražba ukončena:29.01.2014 21:22:07
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč