Svetislav Vukovič - Balkánský dvůr

Olej na kartonu, 48x66 cm. Signováno vpravo dole S. Vukovic 1929. Nerámováno.

Nejdelší strana: 66 cm

o autorovi: 1901 - 1980
Studoval v Praze, kde byl žákem akademie výtvarného umění u profesorů Obrovského, Hynaise a Krattnera.

111225. Balkánský dvůr
Dražba ukončena:04.02.2024 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč