Svetislav Vukovič - Cikánské děti

Olej na plátně, 28x41 cm, signováno vlevo dole špatně čitelně S. Vukovič, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1901 - 1980
Studoval v Praze, kde byl žákem akademie výtvarného umění u profesorů Obrovského, Hynaise a Krattnera.

13506. Cikánské děti
Dražba ukončena:25.10.2017 19:44:35
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 400 Kč