Svetislav Vukovič - Rozjímající dívka

Olej na plátně fixováném na kartonu, 57x44 cm. Signováno vlevo dole S. Vukovič 1933. Rámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1901 - 1980
Studoval v Praze, kde byl žákem akademie výtvarného umění u profesorů Obrovského, Hynaise a Krattnera.

87717. Rozjímající dívka
Dražba ukončena:14.12.2022 22:03:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč