Švýcarsko 1.třetina 20.století - Švýcarský ženijní bajonet s pilou

Švýcarský ženijní bajonet s pilou vzor 1914. Kožená pochva, celková délka 65 cm, délka čepele 48 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Švýcarsko 1.třetina 20.století
89394. Švýcarský ženijní bajonet s pilou
Dražba ukončena:05.02.2023 20:36:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč