Olej na překližce, 60x45 cm. Signováno vpravo dole Študentová Ježková 1941. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodila se ve Dvoře Králové nad Labem roku 1908.
Studoval nejprve na keramické škole v Bechyni a poté na pražské AVU u prof. Obrovského a na Academie nouvelle v Paříži, kde prožila část života. Věnovala se malbě.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč