Sylva Študentová - Ježková - Kytice ve váze

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Študentová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodila se ve Dvoře Králové nad Labem roku 1908.
Studoval nejprve na keramické škole v Bechyni a poté na pražské AVU u prof. Obrovského a na Academie nouvelle v Paříži, kde prožila část života. Věnovala se malbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

33664. Kytice ve váze
Dražba ukončena:26.06.2019 18:55:33
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč