Sylva Študentová - Ježková - Snopy v krajině

Olej na kartonu, 65x79 cm. Signováno vlevo dole Ježková. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: Narodila se ve Dvoře Králové nad Labem roku 1908.
Studoval nejprve na keramické škole v Bechyni a poté na pražské AVU u prof. Obrovského a na Academie nouvelle v Paříži, kde prožila část života. Věnovala se malbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

303208. Snopy v krajině
Dražba ukončena:14.01.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč