T. F. Šimon - Průčelí katedrály v Rouenu

Lept, 35x31 cm, signováno vpravo dole, volný list

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

7595. Průčelí katedrály v Rouenu
Dražba ukončena:15.02.2017 21:20:00
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:2 900 Kč