T. F. Šimon

45862. Tropický prales na Cejlonu

popis: Suchá jehla, 20x14 cm. Signováno T. F. Šimon. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

zbývá: 16 dnů, 5 hodin

konec dražby: 10.06.2020 19:02:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 16.05.2020 7:00:53 2216