T. F. Šimon - Zlatá ulička v zimě

Barevná litografie, 44x36 cm, signováno vpravo dole T.F. Šimon, rám, zaskleno.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

15693. Zlatá ulička v zimě
Dražba ukončena:25.01.2018 19:50:25
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč