Teodor Rotrekl - Aero

Litografie, 41/50, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Rotrekl 68. Rám, pasparta.

o autorovi: 1923 - 2004

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 450 000 Kč.

57001. Aero
Dražba ukončena:18.03.2021 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč