Teodor Rotrekl - Konvolut 3 grafických listů

Litografie, od 16x10 cm do 5x3 cm. Všechny signovány tužkou Rotrekl. 3x pasparta, sklo.

o autorovi: 1923 - 2004

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 450 000 Kč.

63035. Konvolut 3 grafických listů
Dražba ukončena:12.08.2021 21:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč