Teodor Rotrekl - Letadlo

Litografie 50/50, 30x43 cm. Signováno tužkou vpravo dole Rotrekl 67 Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1923 - 2004

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 450 000 Kč.

84311. Letadlo
Dražba ukončena:12.10.2022 21:55:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč