Teodor Rotrekl - Soubor 2 prací - Milenci a Akt

Litografie, obě: 25x13 cm, signovány vpravo dole Rotrekl 69, paspartováno, zaskleno.

o autorovi: 1923 - 2004

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 450 000 Kč.

10007. Soubor 2 prací - Milenci a Akt
Dražba ukončena:26.04.2017 21:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč