Teodor Rotrekl - Stíhači

Litografie, 27x45 cm, signováno vpravo dole Rotrekl 65, volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1923 - 2004

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 450 000 Kč.

11794. Stíhači
Dražba ukončena:28.06.2017 21:07:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 100 Kč