Teodor Rotrekl

45070. Superhrdina

popis: Kombinovaná technika, 18x26 cm. Signováno dole uprostřed Rotrekl 50. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1923 - 2004
Narozen v Brně. Vystudoval pražskou UMPRUM. Ve své tvorbě se věnoval především žánru sci-fi. Grafik, designér, malíř, ilustrátor.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 450 000 Kč.

zbývá: 2 dnů, 6 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:12:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 900 Kč