Theodor Bechník  - Akty

Olej na plátně, 58x50 cm. Signováno vpravo dole Th. Bechník 39. Rámováno.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

153885. Akty
Zbývá:8 dnů, 13 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:07:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 23.01.2026 9:15:41 966