Theodor Bechník

27508. Astry ve váze

popis: Olej na kartonu, 55x45 cm. Signováno vpravo dole Th. Bechnik. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: Narodil se roku 1914 v Kroměříži.
Studoval na uměleckoprůmyslové škole v Praze u prof. Kratochvíla. Studijní cesty podnikl do Belgie a Francie. Ve své tvorbě se věnoval malbě zátiší, krajinomalbě a užitkové grafice.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč