Theodor Bechník  - Koupání

Olej na plátně, 34x24 cm, signováno vpravo dole Th. Bechník 1940, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

9866. Koupání
Dražba ukončena:26.04.2017 19:02:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 800 Kč