Theodor Bechník  - Kytice růží

Olej na plátně, 58x44 cm. Signováno vpravo dole Th. Bechník. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

20130. Kytice růží
Dražba ukončena:30.05.2018 18:08:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč