Theodor Charlemont

54700. Bethowen

popis: Bronz, mramor, celková výška 46 cm. Signováno Th. Charlemont.

Pozn.: Mramor poškozen.

dražba ukončena: 27.01.2021 21:10:22

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 9 500 Kč