MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Průměr 18 cm. Značeno Tiffany & Company.
> zpět na aukční výsledky
Tiffany & Co
68376. Miska, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "Kozlík", čistá hmotnost 330 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
4 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 300 Kč
limit (11.11.2021 23:24:46)
8446
4 200 Kč
1238
4 100 Kč
limit (11.11.2021 23:23:50)
8446
4 000 Kč
1238
3 900 Kč
limit (11.11.2021 23:20:03)
8446
3 800 Kč
limit (11.11.2021 23:20:02)
1238
3 400 Kč
1238
3 300 Kč
1610
3 200 Kč
4966
3 100 Kč
limit (11.11.2021 20:33:07)
1610
3 100 Kč
4966
3 000 Kč
limit (11.11.2021 18:15:22)
1610
2 900 Kč
4966
2 800 Kč
8914
2 700 Kč
627
2 600 Kč
4966
2 500 Kč
5572
2 400 Kč
6659
2 300 Kč
8289
2 200 Kč
limit (26.10.2021 18:57:28)
5572
2 200 Kč
8289
2 100 Kč
limit (21.10.2021 13:27:18)
5572
2 000 Kč
8289
1 900 Kč
limit (19.10.2021 19:28:35)
5572
1 800 Kč
8289
1 700 Kč
1238
1 600 Kč
5807
1 500 Kč
5661
1 400 Kč
4966
1 300 Kč
limit (17.10.2021 17:26:50)
2633
1 300 Kč
4966
1 200 Kč
limit (17.10.2021 12:57:14)
2633
1 100 Kč
305
1 000 Kč
4966