Tiffany & Co - Miska, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "Kozlík", čistá hmotnost 330 g

Průměr 18 cm. Značeno Tiffany & Company.

Tiffany & Co
68376. Miska, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "Kozlík", čistá hmotnost 330 g
Dražba ukončena:11.11.2021 23:30:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč