Tolnay Ákos - Dívka na břehu

Olej na plátně, 60x80 cm, signováno vlevo dole Tolnay Ákos, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba místy poškozena. Plátno na jednom místě podlepeno. Opakovaná aukce. Vydražitel obraz řádně převzal a zaplatil, zjistil ale, že se mu nevejde na plánované místo.

2708. Dívka na břehu
Dražba ukončena:30.09.2015 20:12:33
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč