Olej na plátně, 60x80 cm, signováno vlevo dole Tolnay Ákos, rám.
Pozn.: Rám poškozen. Malba místy poškozena. Plátno na jednom místě podlepeno. Opakovaná aukce. Vydražitel obraz řádně převzal a zaplatil, zjistil ale, že se mu nevejde na plánované místo.