Tolnay Ákos - Labuť na břehu

Olej na plátně, 60x80 cm, signováno vlevo dole Tolnay Ákos, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

2512. Labuť na břehu
Dražba ukončena:28.05.2015 21:29:55
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč