Tomáš Bím

1745. Síť

popis: Olej na plátně, 53x69 cm, signováno vpravo dole, rám.

1946, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.11.2014 20:10:00

vyvolávací cena: 4 000 Kč

vydraženo za: 65 000 Kč