Tomáš Bím - Soubor 4 litografií

Litografie, max. rozměr 18x13 cm, všechny signovány vpravo dole Bím, rám, pasparta, zaskleno.

1946, Praha

3044. Soubor 4 litografií
Dražba ukončena:30.09.2015 22:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč