Tomáš Bím

1171. Zahradní zátiší

popis: Litografie, 10x6 cm, signováno dole uprostřed, datováno 81, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Pasparta dole poškozena.

1946 Praha
Věnuje se volné a užité grafice, ilustraci, kresbě, plakátové tvorbě a malbě. Od roku 1999 je členem Spolku českých grafiků Hollar.Uspořádal přes 85 samostatných výstav a zúčastnul se nespočtu kolektivních výstav i v zahraničí.

dražba ukončena: 02.06.2014 20:34:00

vyvolávací cena: 200 Kč

vydraženo za: 300 Kč

300 Kč 02.06.2014 20:16:32 402
200 Kč 30.05.2014 18:57:47 50