Tomáš Bím - Jan Varmuža

Litografie 11/100, 55x33 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Tomáš Bím 91. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

84386. Jan Varmuža
Dražba ukončena:13.10.2022 20:15:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč