Tomáš Bím - Kolotoč

Litografie, 54x38 cm.Signováno dole uprostřed Tomáš Bím 80. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

34472. Kolotoč
Dražba ukončena:18.09.2019 21:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 700 Kč