Tomáš Bím - Křeslo II

Litografie, 27x16 cm, signováno dole uprostřed Tomáš Bím 91 4/100, paspartováno, zaskleno.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

13155. Křeslo II
Dražba ukončena:12.10.2017 19:18:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč