Tomáš Bím - Lesní divadlo

Litografie, 35x27 cm. Signováno dole uprostřed Tomáš Bím 78. Volný list.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

44478. Lesní divadlo
Dražba ukončena:13.05.2020 21:06:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč