Tomáš Bím

35792. Mirek a Honza

popis: Litografie, 38x48 cm. Signováno dole uprosřed Tomáš Bím 06. Volný list.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

dražba ukončena: 16.10.2019 19:49:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 7 000 Kč