Tomáš Bím - Mirek a Honza

Litografie, 38x48 cm. Signováno dole uprosřed Tomáš Bím 06. Volný list.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

35792. Mirek a Honza
Dražba ukončena:16.10.2019 19:49:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:7 000 Kč