Tomáš Bím - Möet

Litografie 23/40, 25x37 cm. Signováno dole uprostřed Tomáš Bím 12. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

300260. Möet
Dražba ukončena:25.08.2019 20:16:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč