Tomáš Bím - Na cirkusové pláni

Litografie, 21x16 cm. Signováno dole uprostřed Tomáš Bím. Volný list.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

44521. Na cirkusové pláni
Dražba ukončena:13.05.2020 21:45:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč