Tomáš Bím - Na golfu

Litografie, 10x21cm. Signováno vlevo dole Bím 95. Rám, sklo.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

34415. Na golfu
Dražba ukončena:18.09.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč