Tomáš Bím - Na tenisovém hřišti

Litografie, 49x39 cm. signováno dole uprostřed Bím 88, paspartováno.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

14213. Na tenisovém hřišti
Dražba ukončena:15.11.2017 22:51:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč