Tomáš Bím - Na zahradě

Litografie, 43x52 cm, signováno dole uprostřed Tomáš Bím 92, 42/65, paspartováno, zaskleno.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

13512. Na zahradě
Dražba ukončena:25.10.2017 19:47:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč