Tomáš Bím - Slunce a pumpa

Litografie, 27x16 cm. Signováno tužkou vpravo dole Bím. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

113688. Slunce a pumpa
Dražba ukončena:24.03.2024 21:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč